top of page

Mąstymas. Dėžutės viduje.

Nuo 1979 m. NEXO kuria novatoriškus garso stiprinimo sprendimus savo būstinėje Paryžiuje. Bendrovės novatoriškos technologijos, pažangus dizainas ir garso kokybė dešimtmečius stebina renginių dalyvius visame pasaulyje, pelnydami garso profesionalų pagarbą ir pasitikėjimą

.

Šiandien NEXO yra strateginis Yamaha Corporation verslo padalinys, leidžiantis visiškai integruoti garsiakalbių ir stiprintuvų valdymą bei konsolinį PA sistemų valdymą naudojant naujausius ir populiariausius skaitmeninio tinklo protokolus.

SG_Rūta Verseckaitė_2mpx-12.jpg

Darbo filosofija.

Dirbdami su NEXO supratome, kad mus - Šviesiai Garsiai ir NEXO vienija ne tik aistra aukštos kokybės garso sistemoms, tačiau ir dėmesys kliento poreikiams, detalėms ir palaikymui po įsigijimo. Garantuojame, kad dirbdami su NEXO niekada nesijausite vieni ir tapsite pasaulinės šių sistemų šeimininkų šeimos dalimi!

Susidomėjote? Pasikalbėkime!

Jei jus domina Nexo garso sistemos - palikite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime bei pakonsultuosime, suprojektuosime ir pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Ačiū!
bottom of page